Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Profesjonalne mycie okien i czyszczenie wykładzin dywanowych - Wrocław

dodano: 2023.11.30 ważne do: 2024.02.28 wyświetleń: 43
Szczegóły ogłoszenia:

Marka PORZĄDNI ma w ofercie rzetelne mycie okien oraz pranie dywanów. Świadczenia wykonywane są u klientów indywidualnych oraz w biurach. Pracownicy którzy zajmują się czyszczenie dywanów wrocław używają sprawdzone środki do czyszczenia oraz urządzenia, jakie nie zostawią zabrudzeń. Na stronie marki realizującej pranie dywanów wrocław można przejrzeć fotografie z przykładowych realizacji oraz przekonać się, że wszystko zrobione jest jak najdokładniej.

Można również sprawdzić rekomendacje dotychczasowych zleceniodawców. Eksperci mają odpowiednie środki, aby umyć dywany i wykładziny zarówno z włókna sztucznego, ale też naturalnego. Kiedy chodzi o mycie witryn wrocław, kwota za usługę ustalana jest na indywidualnych zasadach. Uzależniona jest ona od: poziomu brudu, przestrzeni do wyczyszczenia, wysokości na jakiej ulokowane są witryny oraz ich przystępności, a także od faktu, czy klient ma jeszcze jakieś oczekiwania. Usługi wykonywane są okazjonalnie albo regularnie.

+Reklama+

Porządni | Wrocław
Al. Hallera 128 53-203 Wrocław
Tomek +48 782 072 979
E-mail: firmaporzadni@gmail.com

 
Kontakt
PORZĄDNI WROCŁAW
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.