Dzisiaj jest: 29.9.2023, imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Tanie paczki ze Stanów Zjednoczonych do Polski

dodano: 2023.06.28 ważne do: 2023.09.26 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy wygodną wysyłkę przesyłek z ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Zakupy w sklepach internetowych w Stanach Zjednoczonych mogą być nie tylko atrakcyjne pod względem ceny, ale także oferować towary niedostępne w Polsce. Dlatego postanowiliśmy zapewnić Państwu wygodną i ekonomiczną alternatywę dla wysyłki przesyłek z różnych sklepów internetowych z USA.

Kalkulator kosztów wysyłki online

Na naszej stronie internetowej udostępniamy wygodny kalkulator ceny wysyłki. Wystarczy określić wielkość oraz wagę paczki, a otrzymają Państwo szybką wycenę wysyłki. Dzięki temu mogą Państwo łatwo oszacować koszty i dostosować je do swojego budżetu. Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość naszej usługi gwarantuje bezpieczeństwo.

Wybór drogi wysyłki - morskiej lub lotniczej

Oferujemy naszym klientom możliwość wyboru rodzaju wysyłki, zależnie od preferencji i priorytetów. Wysyłka lotnicza to najszybsza opcja, a czas dostawy z USA do Polski wynosi najczęściej do 9 dni roboczych. Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie, ta opcja będzie najlepszym wyborem. Natomiast wysyłka statkiem jest bardziej ekonomiczna, jednak czas dostawy może wynosić kilka tygodni.

Zakupy w sklepach internetowych w USA - rzadkie towary i okazje cenowe

Sklepy internetowe w Stanach Zjednoczonych często oferują towary niedostępne w Polskich sklepach. Są to często towary poszukiwane przez kolekcjonerów, rzadkie części samochodowe, akcesoria do jachtów oraz wiele innych. Dodatkowo, sklepy w USA organizują częste wyprzedaże, co daje możliwość zakupu ciekawych produktów w niskich cenach. Dzięki naszej usłudze wysyłki paczek z USA do Polski, zakupy w Stanach Zjednoczonych będą bardzo wygodne.

Konsolidacja paczek i oszczędność kosztów

W przypadku zakupów w różnych sklepach w USA, oferujemy Państwu złączenie kilku paczek. Wystarczy, że podadzą Państwo nasz adres jako odbiorcę, a my po otrzymaniu wszystkich paczek w naszym magazynie w USA, złączymy je w jedną paczkę i przekażemy do wysyłki. Warto pamiętać, że wiele sklepów internetowych w USA oferuje darmową wysyłkę na terenie Stanów Zjednoczonych przy dużych zakupach.

Pomoc w sprawach celnych i opłaceniu podatku VAT Zajmujemy się nie tylko transportem paczek, a także pomagamy w załatwianiu formalności związanych z cłem oraz podatkiem VAT. W Polsce, VAT wynosi 23%, który płacony jest od wartości towaru oraz kosztów przesyłki, nasi specjaliści pomagają w wypełnieniu niezbędnych dokumentów celnych. Dzięki naszej pomocy, proces odprawy paczki stanie się dużo łatwiejszy i bardziej zrozumiały. Możecie Państwo być pewni, że wszelkie formalności zostaną szybko załatwione, a paczki dotrą do Polski bez problemów.

Kontakt:

DOMA Shipping & Travel

Telefon : 1-773-736-3636

E-mail : doma@domashipping.com

Kontakt
DOMAShipping
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.