Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Rusztowania aluminiowe jezdne

dodano: 2023.09.02 ważne do: 2023.12.01 wyświetleń: 36
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Levvel oferuje profesjonalne rusztowania aluminiowe, zapewniające bezpieczeństwo. Rusztowania wyposażone są w barierki, krawężniki do podestów, antypoślizgowe szczeble oraz podesty.Rusztowania aluminiowe to bardzo solidne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów jak również do zastosowań amatorskich. Aluminium jest materiałem antykorozyjnym, wytrzymałym oraz co ważne charakteryzuje się niską wagą. Dzięki czemu są to rusztowania łatwiejsze w montażu w porównaniu z tradycyjnymi rusztowaniami stalowymi, ułatwiony jest również montaż oraz rozłożenie.
W naszej ofercie znajdują się rusztowania EasyGate 380, które spełniają najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Nasze produkty są zgodne z normami EN 1298 oraz EN 1004, posiadają również certyfikat TÜV, co stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości.
Charakterystyka rusztowania:
Kompaktowa i solidna konstrukcja: Rusztowanie EasyGate 380 zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności oraz wygodzie. Jego kompaktowe wymiary (0,73 x 2,00 m) pozwalają na łatwy transport i przechowywanie.
Deklaracja zgodności: Nasze rusztowania posiadają Deklarację Zgodności z normą PN-EN 1004, co świadczy o najwyższych standardach bezpieczeństwa, potwierdzenie tego stanowi również certyfikat TÜV.
Wielofunkcyjność: EasyGate 380 to mobilne rusztowanie, które doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju pracach remontowo-budowlanych. Może być używane do prac wykończeniowych, serwisowych, monterskich, porządkowych, a także w zastosowaniach przydomowych.
Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów oraz osób pracujących w domowych warunkach.
Kontakt:
MPC METAL sp. z o.o.
tel: 722 127 127
email: info@levvel.pl
Kontakt
aluminiowerusztowania
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.