Dzisiaj jest: 13.7.2024, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Detektyw Wałbrzych

dodano: 2023.09.19 ważne do: 2023.12.18 wyświetleń: 55
Szczegóły ogłoszenia:
Niewierność pojawić się może w każdym związku, powody tego są bardzo różne. Sporo osób podejrzewających coś takiego podejmuje decyzję o zatrudnieniu detektywa, który to wykluczy albo potwierdzi. Taki Detektyw Wałbrzych stosuje różne metody, przykładowo śledzenie i robienie zdjęć, albo zakładanie podsłuchów i kamer.

W ostatnim czasie coraz bardziej popularne też staje się sprawdzanie swojego partnera, czy jest on podatny na zdradę, gdy spotka przykładowo atrakcyjną osobę. Jest na to bardzo prosty, a jednocześnie dający dużą skuteczność sposób, to znaczy testerka wierności. Kontrolowana osoba poznaje wtedy niby przypadkiem kogoś atrakcyjnego, kto rozpoczyna z nią flirt. Nie są przekraczane intymne granice, flirtowanie ogranicza się do rozmowy, spojrzeń i gestów. Wszystko jest dyskretnie nagrywane, sporządzany jest też raport z przebiegu spotkania. Materiały, które się w ten sposób zbierze przekazywane są zlecającemu, który wykorzystać je może przykładowo na rozprawie sądowej.

+Tekst Sponsorowany+
 
Kontakt
Detektyw
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.