Dzisiaj jest: 22.5.2024, imieniny: Emila, Neleny, Romy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Potęga Umysłu - psycholog dla dzieci łódź

dodano: 2023.11.13 ważne do: 2024.02.11 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
Prawidłowy rozwój dzieci - w jaki sposób rodzice mogą zadbać o niego. Małe dzieci są bardzo wrażliwymi istotami. Nawet błahe z pozoru wydarzenia odcisnąć mogą na nich ogromne piętno na całe życie. Wiele takich pozornie drobnych zdarzeń ostatecznie może skutkować jakimiś zaburzeniami, jakich rodzice nie dostrzegają w codziennych relacjach. A jednak należy wiedzieć, na jakie sygnały trzeba zwrócić uwagę, żeby zareagować w odpowiedni sposób. Można tym samym ochronić dziecko przed cierpieniem albo problemami, które mogą się pojawić dopiero w dorosłym życiu. Duża dostępność rozmaitych porad pozwala stać się świadomymi rodzicami. Do wyboru będą porady osobiste lub online.

Najlepiej wyszukać w sieci miejsca opisane na przykład jako rozwój dzieci Łódź i umówić się na rozmowę. Druga opcja to poradniki, dostępne w księgarniach ale i w bibliotekach. Wśród nich jest dużo pozycji omawiających szczegółowo etapy rozwoju dziecka przez kolejne lata, więc łatwo wyłapać nieprawidłowości. Lecz są też książki skupiające się na konkretnych problemach, wskazując dokładne przyczyny i sposoby poradzenia sobie z nimi. Lecz tutaj wskazana jest dodatkowo profesjonalna pomoc.

+Tekst Sponsorowany+

Gabinet psychoterapeutyczny
ul. Gdańska 91 bud. D, IV piętro
90-613 Łódź

Kursy, warsztaty i zajęcia dla dzieci
ul. Gdańska 91 budynek F, I piętro
90-613 Łódź

tel. 727687480
E-mail: info@potegaumyslu.pl
 
Kontakt
potegaumyslu
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.