Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Echo-Son - Nowoczesne aparaty USG dla zaawansowanej diagnostyki medycznej

dodano: 2023.07.21 ważne do: 2023.10.19 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
Od 1993 roku firma Echo-Son specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji nowoczesnej aparatury ultradźwiękowej do badania i diagnozowania w medycynie. W naszej bogatej ofercie znajdziesz ultrasonografy, które umożliwią przeprowadzenie różnorodnych badań. Działamy w oparciu o innowacyjne rozwiązania, dostosowując się do dynamicznie rozwijającej się branży medycznej.Wśród naszej oferty znajduje się okulistyczny aparat USG, dedykowany badaniu oka oraz kalkulacji soczewki. To nowatorskie urządzenie, spełniające najwyższe standardy nowoczesnej okulistyki. Posiada różne tryby pracy, umożliwiające obrazowanie wnętrza gałki ocznej oraz siatkówki. Dzięki niemu lekarze mogą dokładnie analizować struktury oka i podejmować trafne decyzje diagnostyczne.
W naszej ofercie znajdziesz również ultrasonografy do badania tkanek miękkich, stosowane w leczeniu ortodontycznym, implantologii oraz protetyce stomatologicznej. To zaawansowane skanery ultrasonograficzne, które w sposób bezinwazyjny i wyjątkowo precyzyjny pozwalają na pomiar grubości tkanek miękkich przyzębia. Dzięki nim lekarze mogą precyzyjnie ocenić stan pacjenta i zastosować właściwe leczenie.
Nasz asortyment obejmuje również aparat USG pęcherza moczowego, umożliwiający dokładny pomiar objętości oraz badanie układu moczowego pacjentów. Ten nowoczesny ultrasonograf posiada wiele funkcji, które umożliwiają precyzyjne analizy. Dzięki niemu lekarze mogą precyzyjnie i szybko ocenić stan pęcherza oraz innych struktur układu moczowego.
Dołącz do grona zadowolonych klientów Echo-Son i korzystaj z nowoczesnych ultrasonografów do precyzyjnej diagnostyki medycznej.
Kontakt:
ECHO-SON Spółka Akcyjna
tel. +48 81 886 36 13
e-mail: info@echoson.com.pl
ul. Krańcowa 5
24-100 Puławy
Kontakt
echoson
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.