Dzisiaj jest: 13.7.2024, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Hurtownia Farmaceutyczna Sincofarm

dodano: 2023.07.25 ważne do: 2023.10.23 wyświetleń: 23
Szczegóły ogłoszenia:
Sincofarm to hurtownia farmaceutyczna, oferująca szeroki wybór medykamentów, materiałów medycznych oraz opakowań.

W Sincofarm priorytetem jest zapewnienie terminowych dostaw do aptek i placówek medycznych. Dlatego współpracujemy wyłącznie z pewnymi firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczne i szybkie przesyłki. Nasza staranna organizacja procesu dystrybucji sprawiaja, że zamówione produkty dotrą do klienta w określonym terminie.

Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale rozumieją rynek farmaceutyczny. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy służą fachowym doradztwem i wsparciem w wyborze odpowiednich produktów. Chętnie odpowiemy na pytania i zapewnimy kompleksową pomoc na każdym etapie współpracy.

Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia, w tym zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej wydane przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Dzięki temu możesz mieć pełne zaufanie do naszych działań i zakupów dokonywanych w Sincofarm. Nasza hurtownia działa zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, co przekłada się na naszą renomę i zaufanie klientów.

Oferujemy szeroki wybór produktów, terminowe dostawy oraz profesjonalną obsługę.

Sincofarm - hurtownia farmaceutyczna

tel: 780 176 006

e-mail: bok@sincofarm.pl

Kontakt
sincofarm
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.