Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

ECODOMY.PL - projekty domów bliźniaczych

dodano: 2024.01.24 ważne do: 2024.04.23 wyświetleń: 196
Szczegóły ogłoszenia:

Aktualnie ceny wszelkich nieruchomości rosną cały czas, dotyczy to zarówno mieszkań jak i domów. Z takich też powodów w ostatnich czasach coraz większą popularnością zaczęły się cieszyć bliźniacze domy, przy jakich te koszty można znacząco zmniejszyć, nie rezygnując jednocześnie z posiadania swojego, niezależnego domu. Domy bliźniaczej posiadają wspólną jedną ze ścian, co już znacząco wpływa na zmniejszenie wydatków wiążących się z postawieniem.

Dużą korzyść finansową uzyskać też można w przypadku działki. Takie obiekty można bowiem stawiać na długich i wąskich działkach, i spełniać one będą wszystkie obowiązujące przepisy. Poza tym wszelkie koszty wiążące się ze zrobienie łączy gazowych, elektrycznych czy telekomunikacyjnych dzieli się na pół, a w niejednym przypadku wynieść one mogą nawet kilkadziesiąt tysięcy. Podzielenie ceny za projekt na połowę to kolejna oszczędność. Obecnie dostępne projekty domów do zabudowy bliźniaczej z jednej strony zapewniają funkcjonalność i praktyczność, a z drugiej wysoki poziom tak potrzebnej wszystkim prywatności.

Co więcej, nie ma też żadnego problemu aby każdą część osobno zaprojektować, zgodnie z indywidualnymi preferencjami właścicieli. Wiele osób może mieć obawy przed takim rozwiązaniem, między innymi z powodu prywatności. Rzecz jasna bardzo ważne jest, żeby z drugim właściciele dobrze się dogadywać, ponieważ bez tego może być różnie. Ale jeżeli się wybierze ciekawy projekt oraz wszystko dobrze wykona, to w zasadzie nie odczuje się tego, że tak blisko ma się sąsiada.

+Tekst Sponsorowany+

ecodomy.pl
ul. Wrocławska 98
55-002 Kamieniec Wrocławski
+48 792850820
biuro@ecodomy.pl
 
Kontakt
ecodomy
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.