Dzisiaj jest: 13.6.2024, imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Odpluskwianie Gdańsk - bios.net.pl

dodano: 2024.04.02 ważne do: 2024.07.01 wyświetleń: 167
Szczegóły ogłoszenia:

Firmy z województwa pomorskiego, dla jakich marka BIOS oferuje własne świadczenia to: zakłady produkcji w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, wspólnoty mieszkaniowe, placówki szkolne i przedszkolne, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki działające w służbie zdrowia, sklepy, składnice hurtowe, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie, obiekty publiczne.

Ponadto świadczenia dotyczące odpluskwianie Gdańsk realizowane są dla klientów indywidualnych. Usługi powiązane z dezynfekowaniem, dezynsekcji oraz usługi deratyzacji przeznaczone dla przedsiębiorców są częściej realizowane pośród właścicieli firm aniżeli dla klientów indywidualnych. Ekologiczne, efektywne i bezpieczne czynności pozwolą pozbyć się szczurów bądź poradzić ze skutkami zalania domu. Pracownicy biorą udział w kursach, jakie to zapewnią. Kosztorys ustalany jest indywidualnie, co jest dla klientów satysfakcjonujące.

+Tekst Sponsorowany+

P.H.U.BIOS Mirosław Poznański
biuro: Rzęsna 3 pok.12 80-716 Gdańsk
tel. 501754144
mail: bios@onet.pl
 
Kontakt
P.H.U.BIOS
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.