Dzisiaj jest: 22.5.2024, imieniny: Emila, Neleny, Romy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

ALPITECH - wynajem zwyżek, zwyżki Rzeszów

dodano: 2024.04.08 ważne do: 2024.07.07 wyświetleń: 88
Szczegóły ogłoszenia:

Praca na większej wysokości zawsze wiąże się z ryzykiem jakiegoś upadku. Z takich też powodów żeby to ryzyko jak najbardziej ograniczyć, stosuje się najróżniejsze urządzenia, na przykład takie jak Zwyzka Rzeszów. Zwyżkami nazywa się potocznie specjalne wysięgniki z zamontowanym koszem, przy użyciu których można wykonywać szereg różnych prac na wyższej wysokości. Dzięki temu, że pracujące osoby znajdują się w koszu, to będą one znacznie bardziej bezpieczne, niż gdyby musiały to robić na przykład na linach.

Jeżeli kogoś interesował będzie Wynajem Zwyzki Rzeszów, to ma do wyboru ma parę różnych opcji, w tym modele posiadające zasięg 30 metrów. Tego typu urządzenia sprawdzają się świetnie na przykład przy myciu elewacji, dachów i okien, lecz również ich malowaniu i konserwowaniu. Często są wynajmowane, jeśli ktoś będzie potrzebował poprzycinać drzewa na dużej wysokości lub zamontować kolce czy siatki zabezpieczające przed ptakami. Ze zwyżek korzysta też branża reklamowa, do montowania banerów i tablic.

+Tekst Sponsorowany+


ALPITECH Sp. z o.o.
ul. Kustronia 6/48
35-303 Rzeszów

Dane kontaktowe
+48 607 154 195
+48 605 240 716 - kontakt w sprawie zwyżki
biuro@alpitech.eu


 
Kontakt
ALPITECH Sp. z o.o.
woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.